TÉMA Zlomenina

Poradna byla uzavřena. Není možné pokládat ani odpovídat na dotazy.


Zlomenina vnějšího kotníku

autor: handa.jel 20.04.2014 18:18

Na tanečním tréninku jsem si zlomila vnější kotník. Zlomenina byla bez dislokace, takže žádná operace. Nejdřív jsem dostala jenom sádrovou dlahu, po pár dnech už celou sádru. Za čtrnáct dní mi přidělali podpatek, ale stejně smím jenom došlapovat. Za týden by mi měli sádru sundat a popřípadě dát jenom ortézu. Chtěla bych se zeptat, jestli budu s ortézou muset stejně chodit o holích a jestli budu moct došlapovat. Měla bych se obávat trvalých následků? Už teď je mi jasné, že baletní špičky už asi nikdy nenazuju...předem děkuji za odpovědi.


Zlomenina patří do témat

Adresář

Diskutujte na téma Zlomenina

Píšeme jinde
  • Palačinkový dort krok za krokem

    Palačinkový dort krok za krokem

    Vyzkoušejte tento velmi rychlý a jednoduchý recept na palačinkový dort. Můžete se jen inspirovat a palačinky připravit podle klasického receptu, nebo vyzkoušet tuto zdravější variantu z pohankové mouky. Díky kakau, marmeládě a tvarohovému krému bude však i tato zdravější varianta velmi lahodná, navíc si pochutnají i lidé, kteří dodržují bezlepkovou dietu.

  • Recept na pravý ukrajinský boršč krok za krokem

    Recept na pravý ukrajinský boršč krok za krokem

    Recept na pravý ukrajinský boršč - hustou polévku se spoustou zeleniny a masem. Je velmi sytá, zahřeje a skvěle chutná. Polévku se naučíme krok za krokem.Zdravě.cz na Facebooku