TÉMA Zlomenina

Poradna byla uzavřena. Není možné pokládat ani odpovídat na dotazy.


Zlomenina krčku

autor: Anonymní dotaz 10.01.2013 09:02

Dobrý den, mám babičku 80 let která si při pádu zlomila krček stehení kosti.Trpí částečnou demencí,ale jinak byla ve výborné kondici.Tři týdny po operaci ji protézka vypadla,lékař nám řekl že nejspíš bude nutné vytvořit umělé lůžko.Za babičkou jezdím ob den a pokaždé se ptám na její zdravotí stav,až včera čtyři týdny po druhé operaci,mi jiná lékařka zdělila že se operace nepovedla a tak šla na sál po třetí kdee jí byla vyjmuta celá hlavice.Je možné aby se nás na takový zákrok nikdo nezeptal,nebo nás o něm neinformoval ? Vím že je s babičkou špatná komunikace ale vždyť ji připravili o možnost ještě pět nebo deset let chodit.před úrazem byla fizicky úplně v pořádku.Je ještě nějaká šance na umělou náhradu nebo něco podobného,nějaká možnost aby nezůstala na vozíku? Zahrada a procházky jsou její největší radostí.V nemocnici vídám na stejných operacích i babičky po devadesátce. Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

 • Michaela Kopřivová 11.01.2013 15:54
  Dobrý den, bohužel není v našich silách odpovědět na váš dotaz. Proberte prosím s ošetřujícími lékaři vaší babičky a přejeme ji hodně zdraví.

Zlomenina patří do témat

Adresář

Zlomenina ptejte se v poradně

Diskutujte na téma Zlomenina

Píšeme jinde
 • Vegetariánský tatarák krok za krokem

  Vegetariánský tatarák krok za krokem

  Tatarák na křupavé topince nebo čerstvé bagetce, kdo by odolal? Pokud hledáte variantu, která se chuťově podobá té masové, zkuste tento recept. Tatarák z avokáda je pikantní, chuťově výrazný a zachutná i těm, kteří nad vegetariánskými pokrmy ohrnují nos.

 • Recept na švestkové čatní krok za krokem

  Recept na švestkové čatní krok za krokem

  Čatní (chutney) je chuťově velmi výrazná omáčka pocházející z indické kuchyně, podává se k masu i zelenině. Základem je vždy ovoce a spousta koření. Tentokrát si ji připravíme ze švestek, jablek, pomerančové šťávy, skořice, chilli a zázvoru.Zdravě.cz na Facebooku