TÉMA Zlomenina

Poradna byla uzavřena. Není možné pokládat ani odpovídat na dotazy.


Zlomenina lýtkové kosti (následky??)

autor: ANGEL 24.08.2012 16:28

Dobrý den 21.8.2012 jsem si při fotbale zlomil lýtkovou kost.Teď mám dlahu než mi splaskne otok a za 5 dní jdu na sádru.Chtěl bych vědět jestli to bude mít něaké následky při sportu jestli mě to bude bolet, jestli ta kost bude náchylnější na zlomení a popřípadě něaké rady na RHB.Jsem celkem betelnější kluk :D je mi 15let 180cm 90kg tak právě proto se ptám .Předem děkuji za odpověd.

Odpovědi na otázku

 • Jitka Veletová, studentka medicíny 28.08.2012 19:29
  Léčba záleží na tom, v jaké části máte lýtkovou kost zlomenou. Co se následků týče, adekvátně ošetřená a zhojená zlomenina by neměla mít následky.

Zlomenina patří do témat

Adresář

Diskutujte na téma Zlomenina

Píšeme jinde
 • Palačinkový dort krok za krokem

  Palačinkový dort krok za krokem

  Vyzkoušejte tento velmi rychlý a jednoduchý recept na palačinkový dort. Můžete se jen inspirovat a palačinky připravit podle klasického receptu, nebo vyzkoušet tuto zdravější variantu z pohankové mouky. Díky kakau, marmeládě a tvarohovému krému bude však i tato zdravější varianta velmi lahodná, navíc si pochutnají i lidé, kteří dodržují bezlepkovou dietu.

 • Recept na pravý ukrajinský boršč krok za krokem

  Recept na pravý ukrajinský boršč krok za krokem

  Recept na pravý ukrajinský boršč - hustou polévku se spoustou zeleniny a masem. Je velmi sytá, zahřeje a skvěle chutná. Polévku se naučíme krok za krokem.Zdravě.cz na Facebooku