TÉMA Zlomenina

Poradna byla uzavřena. Není možné pokládat ani odpovídat na dotazy.


Zlomenina lýtkové kosti (následky??)

autor: ANGEL 24.08.2012 16:28

Dobrý den 21.8.2012 jsem si při fotbale zlomil lýtkovou kost.Teď mám dlahu než mi splaskne otok a za 5 dní jdu na sádru.Chtěl bych vědět jestli to bude mít něaké následky při sportu jestli mě to bude bolet, jestli ta kost bude náchylnější na zlomení a popřípadě něaké rady na RHB.Jsem celkem betelnější kluk :D je mi 15let 180cm 90kg tak právě proto se ptám .Předem děkuji za odpověd.

Odpovědi na otázku

 • Jitka Veletová, studentka medicíny 28.08.2012 19:29
  Léčba záleží na tom, v jaké části máte lýtkovou kost zlomenou. Co se následků týče, adekvátně ošetřená a zhojená zlomenina by neměla mít následky.

Zlomenina patří do témat

Adresář

Zlomenina ptejte se v poradně

Diskutujte na téma Zlomenina

Píšeme jinde
 • Vegetariánský tatarák krok za krokem

  Vegetariánský tatarák krok za krokem

  Tatarák na křupavé topince nebo čerstvé bagetce, kdo by odolal? Pokud hledáte variantu, která se chuťově podobá té masové, zkuste tento recept. Tatarák z avokáda je pikantní, chuťově výrazný a zachutná i těm, kteří nad vegetariánskými pokrmy ohrnují nos.

 • Recept na švestkové čatní krok za krokem

  Recept na švestkové čatní krok za krokem

  Čatní (chutney) je chuťově velmi výrazná omáčka pocházející z indické kuchyně, podává se k masu i zelenině. Základem je vždy ovoce a spousta koření. Tentokrát si ji připravíme ze švestek, jablek, pomerančové šťávy, skořice, chilli a zázvoru.Zdravě.cz na Facebooku